Haber

Kartal Belediyesi Ücretsiz Yaz Sporları Eğitimleri Başlıyor

Kartal Belediyesi Gençlik ve SporHizmetler Müdürlüğü, çocuklar ve gençler spor “Spora Adım At, Kartal’a Hareket Getir” sloganıyla başlattığı ücretsiz Yaz Sporları Eğitimleri’ne, ‘www.kartal.bel.tr’ üzerinden kayıtlar alınmaya başlandı. erken yaşta, hayatlarında spora daha fazla yer vermek ve yaz tatillerini daha verimli geçirmek için. .

Toplamda 11 farklı branşta devam edecek ücretsiz kurslarda çocuklar yaz tatillerini sporla değerlendirerek mesleki eğitimler alacak ve ileride yapmak istedikleri spor branşları ile ilgili gerekli teknikleri öğrenecekler.

Jimnastik, Basketbol, ​​Voleybol, Hentbol, ​​Futbol, ​​Tenis, Masa Tenisi, Dans, Satranç, Akıl Oyunları ve Savunma Sporları branşlarında çocukların yetiştirileceği spor kurslarına 12 Haziran 2023 tarihinde başlayan kayıtlar devam edecek. 20 Haziran 2023 tarihine kadar kabul edilmiştir.

2012-2016 doğumlu Kartallı çocuklara Ücretsiz Yaz Sporları Eğitimleri, hafta içi 08.30-17.00 saatleri arasında Şehit Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde verilecek.

Sinema gibi birbirinden eğlenceli etkinliklerin yer alacağı eğitim programının 1. Dönem Eğitimleri 3 Temmuz – 28 Temmuz 2023 tarihleri ​​arasında; 2. Dönem Eğitimleri 31 Temmuz-25 Ağustos 2023 tarihleri ​​arasında, 3. Dönem Eğitimleri ise 28 Ağustos-15 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında yapılacaktır.

seyitgazihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu